23/12/2016

Hakkımızda

1976 yılında “İş’te işiniz” mottosuyla uzun iş hayatı yolculuğuna başlayan Ofissan Büro Mobilyaları, kaliteden ödün vermeden en iyi ürün ve projeleri tasarlayarak müşterilerinin çalışma alanlarına hayat vermeye devam etmektedir. Ofissan Büro Mobilyaları, ofis mobilyasına dair aklınıza gelebilecek her türlü ürünü; hayallerinize sığmayacak bir tasarım modeli ile birleştirmekte, işinize kolaylıklar katan çözümler sunmaktadır.

Ofissan’nın, ofis mobilyası, makam takımları, çalışma masaları, bankolar, toplantı masaları, makam koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, ofis kanepeleri, bilgisayar masaları, sandalyeler, bar tabureleri, dolaplar, çelik dolaplar, sehpalar, modüler mobilya, VIP ofis mobilyaları tasarımı ve üretiminde ön planda tuttuğu kalite, konfor ve ergonomi, elde ettiği başarının bir parçası olarak zirvede edindiği yeri halen daha koruyan unsurların başında gelmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere birçok özel kuruluşların projelerinde imzas sahibi olması, yine hiç şüphesiz bu unsurları kendisine ilke edinmiş olmasındandır.

Ofissan Ofis ve Büro Mobilyaları, kişisel zevk ve istekleriniz başta olmak üzere yaşam alanlarınıza özel, birbirinden farklı, değişik renk ve modellerde mobilya ürünleri üretmektedir. Üstlendiği ve başarı ile tamamladığı büyük projeler ile yurt içinde adından söz ettiren Ofissan, hizmete giren online satış mağazasıyla birlikte çalışma alanlarına değer katmak isteyenlerin tercihlerini kolayca seçebilmelerine imkân sunmaktadır.

Vizyonumuz
Ofissan, Türkiye’de ve dünyanın her yerinde güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, mobilya konusunda herkesin ve her kesimin tedarikçisi olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir tedarikçiden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir firma olmayı ilke edinmiştir. Müşterilerine daha kaliteli çalışma ve yaşam alanları için gereksinimleri olan ürün ve hizmetleri, müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmak; inovatif teknoloji ile kaliteli üretimi ve tecrübelerini gelecek kuşaklara aktarmayı vizyon edinmiştir.

Misyonumuz
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, branşlarında deneyimli, profesyonel ekibi ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.